snowkite-baner

snowkite-szkolenia-top

 

Snowkiting to młody i bardzo prężnie rozwijający się sport. Fascynujące połączenie kite z nartami lub snowboardem, które pozwala swobodnie jeździć po płaskim terenia a nawet pod górę. Potrzebny jest tylko lekki wiatr i obsypany śniegiem otwarty teren abyś poczuł niewiarygodne emocje i fun! Jesli jeździsz swobodnie po stokach to wystarczy, że opanujesz latawiec i nie będziesz już potrzebował wyciągów! Atutem tego coraz to modniejszego sportu jest to, że można go uprawiać niemal wszędzie oraz bardzo szybka droga od ucznia do ridera. Wystarczy kilka godzin z instruktorem na spocie snowkite w Karpaczu aby opanować sterowanie latawca i cieszyć się jazdą.

 

 

 

 

KURS PODSTAWOWY (1 dzien)

Szkolenie obejmuje zajęcia praktyczne oraz wypożyczenie specjalistycznego sprzętu na czas kursu. Podczas zajęć pod opieką doświadczonego instruktora poznasz specyfike snowkite, dowiesz się jak bezpiecznie obchodzić się z najnowszym sprzętem. Po paru godzinach szkolenia nauczysz się jak prowidłowo manewrować latawcem oraz obsługiwać systemy bezpieczeństwa. Będziesz wiedział jak przygotować sprzęt oraz jak unikać niebezpiecznych sytuacji. Posiadając te umiejętności rozpoczniesz pierwsze starty na nartach lub desce!

CENNIK:

  • Indywidualny– 690 zł
  • Grupa 2-osobowa – 510 zł / osoba
  • Grupowy (max. 4 os)  – 360 zł / osoba

 

 

 

KURS ZAAWANSOWANY (2 dni)

Kurs obejmyje kompleksowe przeszkolenie podczas, którego zrealizujesz program kursu podstawowego, podczas którego poznasz zasady bezpieczeństwa związane z tym sportem. Nauczysz się śmigać na nartach lub desce przy użyciu latawca. Bedziesz ćwiczył koordynsacje ruchów latawca z odpowiednim balansem ciała. Nauczysz się samodzielnie kontrolować prędkość i jeździć w obu kierunkach na krótkim lub dłuższym dystansie.

CENNIK:

  • Indywidualny– 1290 zł
  • Grupa 2-osobowa – 940 zł / osoba
  • Grupowy (max. 4 os) – 530 zł / osoba

 

 

 

 

 KURS – WYCIECZKA „SNOWKITE POD ŚNIEŻKĄ” (CAŁY DZIEŃ)

Wyższe partie Karkonoszy oferują idealne warunki do śmigania na snowkite. Nasz instruktor i przewodnik przeprowadzi Cie przez pokryte śniegiem szlaki i zaprowadzi na smagany wiatrem płaskowyżu na wysokości ok 1400 m n.p.m, gdzie można swobodnie szusować na snowkite. Ta wycieczka to połączenie wędrówki po górach ze szkoleniem snowkite. Oferta ta jest przeznaczona dla osób poszukujących adrenaliny i mocnych wrażeń. W cenie przewodnik, instruktor, sprzęt do snowkita.

CENNIK:

  • Indywidualny– 770 zł
  • Grupa 2-osobowa – 570 zł / osoba
  • Grupowy (max. 4 os) – 430 zł / osoba