kite-szkolenia-top

 

U NAS WIEJE WIATR TERMICZNY

 

W CENIE KURSU JEST UBEZPIECZENIE OC

 

SZKOLIMY PRZY KAŻDYM KIERUNKU WIATRU 

 

PO KURSIE WYPOŻYCZYSZ U NAS SPRZĘT ZA 60 ZŁ

 

DUŻE RABATY NA SPRZĘT NOBILE I DUOTONE

 

 

 

 

KURS PODSTAWOWY 4 godziny (1-2 dni)

 

Kurs obejmuje 2 godziny zajęc na plaży, 2 godziny zajęć na wodzie i wypożyczenie kompletnego sprzętu do pływania. Podczas szkolenia opieką doświadczonego instruktora zapoznasz się ze specyfiką kitesurfingu, dowiesz się jak bezpiecznie obchodzić się z najnowszym sprzętem kitesurfingowym. Zrobisz pierwsze bodydragi, a po paru godzinach szkolenia nauczysz się jak prawidłowo manewrować latawcem oraz obsługiwać systemy bezpieczeństwa. Będziesz wiedział jak przygotować sprzęt oraz jak unikać niebezpiecznych sytuacji. Po kursie otrzymasz licencje IKO Level 1, która potwierdza Twoje umiejętności i jest respektowana na całym świecie.

CENNIK:

  • Indywidualny – 650 zł
  • Grupa 2-osobowa – 390 zł/osoba
  • Grupowy (> 2 osoby)  – 300 zł/osoba

KURS ZAAWANSOWANY 8 godzin (3- 4 dni)

 

Na tym kursie spędzisz podczas szkolenia 2 godziny na plaży i 6 godzin na wodzie. Podczas zajęć przerobisz wszystkie zagadnienia z kursu wprowadzającego (IKO 1) i bedziesz dalej doskonalił swoje umiejętności sterowania latawcem, nauczysz się jak wykorzystywać moc latawca żeby pociągnął Twoje ciało po wodzie, bedziesz ćwiczył koordynację ruchów latawca z wprowadzeniem deski w ślizg aby samodzielnie przepłynąć krótszy lub dłuższy dystans. Zajęcia będą odbywały w dwugodzinnych sesjach rano i popołudniu. Po kursie otrzymasz licencje IKO Level 2, z którą bedziesz mógł wypożyczac sprzęt kitsurfingowy w każdej wypożyczalni i szkole kitsurfingu na świecie.

CENNIK:

  • Indywidualny – 1150 zł
  • Grupa 2-osobowa – 720 zł/osoba
  • Grupowy (> 2 osoby) – 570 zł/osoba

KURS PRO 14 godzin (5 – 6 dni)

 

Pełen pakiet szkoleniowy, podczas którego spędzisz 10 godzin na zajęciach instruktorem + 4 godziny wypożyczysz sprzęt pod okiem instruktora.  Duża ilość czasu spędzona na ćwiczeniach pozwoli na błyskawiczne podnoszenie Twoich umiejętności kitesurfingowych. Podczas kursu przerobisz wszystkie zagadnienia z kursów IKO1 i IKO 2, bedziesz doskonalił swoje umiejętności sterowania latawcem, startu z wody oraz pływania w obu kierunkach. Zajęcia będą odbywały w dwugodzinnych sesjach rano i popołudniu. Po kursie otrzymasz licencje IKO Level 3, z którą bedziesz mógł wypożyczac sprzęt kitsurfingowy w każdej wypożyczalni i szkole kitsurfingu na świecie.

CENNIK:

  • Indywidualny – 1490 zł
  • Grupa 2-osobowa – 1160 zł/osoba
  • Grupowy  (> 2 osoby) -– 910 zł/osoba

 

 

 

W związku z awarią prosimy o zapisy przez formularz kontaktowy w zakładce kontakt lub telefonicznie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

baner2